פרופיל החברה

מולטיפק נוסדה ב 1998 והתאגדה כחברה בע"מ ב 1990. החברה הוקמה במטרה לשווק מכונות וציוד לתעשיית הזרקת הפלסטיק. ההתמחות המובילה הייתה ועודנה אפיון שיווק שירות והתקנה של  מכונות הזרקה תוצרת חברת TOYO יפן. כבר בתחילת הדרך ובמקביל לפיתוח השוק שיווקה מולטיפק ציוד וחומרים לדפוס על גבי מוצרים. מאז התבססו בחברה שתי מחלקות מרכזיות ציוד ומכונות לתעשיית הזרקת פלסטיק, ומחלקה נוספת שמעניקה פתרון כולל לדפוס תלת ממדי על גבי מוצרים. בשנים האחרונות החברה הוסיפה כיוון חדש של פתרון הנדסי כולל מקצה לקצה תוך מבט לשינויים בתעשייה העולמית והישראלית בפרט. בתחום זה גייסה לשורותיה מהנדסים ואנשי אוטומציה תוך שימת דגש על ההתאמה ל- Industry 4.0

מולטיפק פלסטיק (1990) בע"מ הינה חברה פרטית מובילה המספקת פתרונות הנדסיים כוללים לתעשיית הפלסטיק והדפוס. מולטיפק  ממוקמת ביבנה ובעלת ניסיון ומוניטין של מעל 30 שנה.  מולטיפק מספקת שירותים של ליווי הנדסי ייעוץ להקמה ובחירה של ציוד, התקנה והרצה של  תהליך ייצור אופטימלי. אנחנו מייצגים בישראל את החברות המובילות בעולם בתחום הציוד ההוני לתעשיות הפלסטיקה והדפוס. 

המטרה שלנו היא להעניק ללקוחות פתרון כולל מקצה לקצה לאורך כל שלבי הפרויקט: מתכנון, הזמנת הציוד, אספקה והתקנה של הציוד ואספקת ציוד נלווה לאחזקה ושירות – באמינות, במקצועיות, באיכות ובזמן.