פרופיל החברה

מולטיפק פלסטיק נוסדה בשנת 1988 והתאגדה כחברה רשומה בשנת 1990. מולטיפק פלסטיק הנה חברה משפחתית בבעלות דב נוימן, שמנהל אותה מאז הקמתה.

מאז הקמתה מרכזת החברה בידיה נציגויות של מספר חברות מובילות בייצור ציוד לתעשיית הפלסטיק וההדפסה על גבי מוצרים. מדיניות החברה הייתה ונשארה ייצוג חברות בעלות יתרון טכנולוגי, וגישה המציבה את הלקוח וצרכיו במקום הראשון על מנת לספק את הפתרון הטכני הכולל ללקוח. לחברה מספר מחלקות, מכונות וציוד לפלסטיק, מכונות חומרים וצבעים לתעשיית הדפוס על מוצרים בני קיימא בטכנולוגיות מותאמות, ציוד וחומרים למערכות גירוז אוטומטיות. כל יחידות החברה פועלות בסינרגיה הנותנת ערך מוסף לכל חברה הרוכשת ציוד, חומרים ושירותים.

בכל  תחומי העיסוק מולטיפק פלסטיק משמשת עבור לקוחותיה מרכז ידע וגוף תומך בכל שלבי ההחלטה ויישום הציוד. החל מעזרה בבחירת הציוד, דרך התקנתו ועד תמיכה בעבודה ופתרון תקלות.

השילוב של ספקי הציוד המובילים בתחומם, החל בסיס התקנות מהגדולים בארץ , עבור בסיוע מבוסס ידע נצבר בחברה, וכלה בתמיכה טכנית מידית. כל אלה ובנוסף עדכונים שוטפים הדרכה צמודה וגישה מוטית  לקוח המציבה את הלקוח במקום הראשון. גישה זו מאפיינת את ספקי החברה, שנבחרו על ידה לפי מוטו מרכזי זה